Dicle Group Şirketimiz 1992 yılında kurulmuştur.

Şu anda Mersin de faaliyet gösteren firmamız, toplamda 20.000 M2 alana kurulu modern tesisimizde son teknoloji makine, ekipman ve uzman ekiplerle bakliyat eleme, temizleme ve boylama işlemlerini kapsayan üretim ve paketleme faaliyetlerini devam ettirmektedir. Günlük 400 ton mercimek ve bezelye kırma, 250 ton bakliyat eleme ve temizleme, günlük 1000 ton paketleme kapasitemiz vardır.

Halkla İlişkiler

Kariyer

Hayalinizdeki kariyere şimdi adım atın

Biz, kariyer hedeflerine ulaşmak ve potansiyelinizi keşfetmek isteyen yetenekli ve motivasyonlu insanları arıyoruz. Kariyerinizi şekillendirebileceğiniz dinamik ve yenilikçi bir çalışma ortamı sunuyoruz. Şirketimiz, her bir çalışanının bireysel yeteneklerini değerlendirme ve geliştirme fırsatları sağlayarak, uzun vadeli bir kariyer inşa etme yolunda destek olmaktadır.

Kariyer gelişiminizi desteklemek için sürekli eğitim ve gelişim fırsatları sunuyoruz. Yenilikçi projelerde yer alarak yeni beceriler kazanma, liderlik yeteneklerini geliştirme ve kişisel büyüme fırsatlarına erişebilirsiniz. Kapsamlı bir performans değerlendirme sistemi ile çalışanlarımızın hedeflerine ulaşmasına rehberlik ediyor ve başarılarını takdir ediyoruz.

Kariyer
Dicle Group İcon

Çalışanlarımızın sağlık, güvenlik ve refahını önemsiyoruz. İş sağlığı ve güvenliği standartlarına sıkı bir şekilde uyar ve çalışma ortamını güvenli kılmak için gerekli önlemleri alıyoruz. Ayrıca, iş-yaşam dengesini destekleyen esnek çalışma düzenleri ve sosyal destekler sunarak, çalışanlarımızın sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine yardımcı oluyoruz.

Eğer tutkulu, yenilikçi ve başarıya odaklı bir ekip içinde yer almak istiyorsanız, sizinle tanışmayı ve kariyerinizi birlikte inşa etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. İş ilanlarımıza göz atarak, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun bir pozisyon bulabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.